Oljemålningar Gamla stan Stockholm

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) (3): Gamla stan, Stockholm, monogramsignerade AS, olja på duk, ca 23x18 cm, ej inramade

902037

2021-04-15