Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
800 SEK
RAIJA UOSIKKINEN, "Sinilintu", Arabia, 1900-tales andra hälft, porslin, 6 st tekoppar och 9 st fat
1 fat med nagg och spricka, ställvis krackelyr och missfärgningar
902048
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här