Raija Uosikkinen Arabia

Raija Uosikkinen Arabia
Raija Uosikkinen Arabia
Raija Uosikkinen Arabia
Raija Uosikkinen Arabia
Raija Uosikkinen Arabia
Raija Uosikkinen Arabia

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

800 SEK

RAIJA UOSIKKINEN, "Sinilintu", Arabia, 1900-tales andra hälft, porslin, 6 st tekoppar och 9 st fat

1 fat med nagg och spricka, ställvis krackelyr och missfärgningar

902048

2021-04-24