Herbert Hughes-Stanton

Herbert Hughes-Stanton
Herbert Hughes-Stanton
Herbert Hughes-Stanton
Herbert Hughes-Stanton

Klubbat för:

2 000 SEK

3 000 SEK

HERBERT HUGHES-STANTON (1870-1937): "The Vale of Efeymoin from Gwmwyd, North Wales", signerad och daterad Hughes-Stanton 1917, akvarell, ca 34x49 cm

902049

2021-04-15