Jens Ulrich Petersen oljemålning
Klubbat för:
1 900 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JENS ULRICH PETERSEN, ´Snoremænd´, olja på duk, signerad a tergo, ca 80x60 cm
Kuntoraportti
902056
Päivämäärä:
2021-04-26