Lars Boëthius

Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius
Lars Boëthius

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS BOETHIUS (1903-1968): Sommaridyll, signerad och daterad Lars Boëthius, olja på pannå, ca 33x41 cm

902057

2021-04-13