Fåtölj emma modell

Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell
Fåtölj emma modell

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMMAFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, petroleumblå plyschkädsel, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage, färgbortfall på ben, vissa lösa fransar

902064

2021-04-13