Soffa Regency

Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency
Soffa Regency

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, bonad, 1800-talets första kvartal, Regency, svängd genombruten rygg, skuren dekor, längd ca 182, sitthöjd 49 cm

Lagningar

902066

2021-04-15