Klubbat för:
11 000 EUR
Utropspris
6 000 EUR
ALVAR AALTO, VAS, "Savoy", Karhula, Finland, 1930-tal, grön brun tonat glas, blåst i träform, höjd 14,2 cm.
Mycket liten kantnagg
902078
2021-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här