Klubbat för:
3 800 SEK
3 000 SEK
BOKHYLLA, 3 dlr, 1960-tal, Bra Bohag, fanérad i ek och teak, höjd ca 183, 135x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Brukslitage, enstaka fanérbortfall, delvis blekt
902095
2021-04-14