Karmstol barockstil 1900-tal

Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal
Karmstol barockstil 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

KARMSTOL, barockstil, 1900-tal, ek, rikt skuren, rygg och sits i rotting, höjd ca 127, sitthöjd 45 cm

Senare sittplatta, rotting med mindre skador

902112

2021-04-15