Fåtöljer Howardmodell
Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FÅTÖLJER, 1 par, med fotpallar, 1900-talets slut, Howardmodell, svarvade främre ben, med hjultrissor, lösa dunplymåer, fåtöljernas sitthöjd ca 42 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, klädsel med fläckar
902130
2021-04-14