Fåtöljer Howardmodell

Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell
Fåtöljer Howardmodell

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, med fotpallar, 1900-talets slut, Howardmodell, svarvade främre ben, med hjultrissor, lösa dunplymåer, fåtöljernas sitthöjd ca 42 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, klädsel med fläckar

902130

2021-04-14