Sybord 1800-tal nyrokoko

Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko
Sybord 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SYBORD, 1800-talets senare del, nyrokoko, låda i sarg, skuren dekor, fanér i mahogny, höjd ca 74, 56x42 cm

Slitage, skador

902131

2021-04-16