Sekretär, rokoko
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, fanér i lövträ, höjd ca 112 cm, bredd ca 120 cm, djup 53 cm
Skador:
sprickor, renoverad, kompletterad, beslag samt nycklar senare, lås saknas samt utbytta, nyckel finns att hämta vid utlämningen
902139
2021-04-14