Sekretär, rokoko

Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko
Sekretär, rokoko

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SEKRETÄR, rokoko, 1700-tal, fanér i lövträ, höjd ca 112 cm, bredd ca 120 cm, djup 53 cm
Skador:

sprickor, renoverad, kompletterad, beslag samt nycklar senare, lås saknas samt utbytta, nyckel finns att hämta vid utlämningen

902139

2021-04-14