Takarmatur 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1900-talets andra hälft, konformad skärm i koppar, diameter nedtill ca 42 cm

Bucklor, märken, färgbortfall, sockel m skada

902189

2021-04-14