Mats Ola Burman oljemålning

Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATS OLA BURMAN (1925-2008): "Ormsöndag", signerad Mats Ola Burman, olja på duk, ca 140x84 cm

902192

2021-04-14