Magnus Blomdahl färglitografi

Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAGNUS BLOMDAHL (1952-2000): Komposition med katt, signerad Magnus Blomdahl, numrerad 221/250, Edition GKM Suède, färglitografi, 75 x 53,5 cm

902196

2021-04-18