Magnus Blomdahl färglitografi

Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi
Magnus Blomdahl färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

MAGNUS BLOMDAHL (1952-2000): Komposition med katt, signerad Magnus Blomdahl, numrerad 221/250, Edition GKM Suède, färglitografi, 75 x 53,5 cm

Zustandsbeschreibung

902196

2021-04-18