Klubbat för:
2 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MAGNUS BLOMDAHL (1952-2000): Komposition med katt, signerad Magnus Blomdahl, numrerad 221/250, Edition GKM Suède, färglitografi, 75 x 53,5 cm
Zustandsbeschreibung
902196
2021-04-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner