Träsnitt

Träsnitt
Träsnitt
Träsnitt
Träsnitt
Träsnitt
Träsnitt

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÄSNITT (Japan, 1800-tal): stridsscen, bildmått 34x70 cm

Skador

902200

2021-04-14