Marika Mäkelä

Marika Mäkelä
Marika Mäkelä
Marika Mäkelä
Marika Mäkelä
Marika Mäkelä
Marika Mäkelä
Marika Mäkelä
Marika Mäkelä

Klubbat för:

4 000 EUR

Utropspris

5 000 EUR

MARIKA MÄKELÄ (född 1947): "Tupilaqs of the night II", signerad och daterad Marika Mäkelä 2008, olja och blandteknik på pannå, 74x74 cm

902202

2021-04-18