Bengt Borg oljemålning

Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BORG (1938-2019): Porträtt, signerad och daterad Bengt Borg -77, olja på duk, 113x87 cm

Krackeleringar, färgbortfall

902211

2021-04-14