TAF
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TAF Architects (Gabriella Gustafson och Mattias Ståhlblom), "Wood Lamp", skrivbordslampa, New Nordic serien, Muuto, formgiven 2010, samtida, kropp i furu med synliga skruvar och bultar, ställbar, signerad, höjd ca 50 cm
Ingår i temaauktion Ljusare Tider
obetydligt slitage
902212
2021-04-22