TAF

TAF
TAF
TAF
TAF
TAF
TAF

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TAF Architects (Gabriella Gustafson och Mattias Ståhlblom), "Wood Lamp", skrivbordslampa, New Nordic serien, Muuto, formgiven 2010, samtida, kropp i furu med synliga skruvar och bultar, ställbar, signerad, höjd ca 50 cm

Ingår i temaauktion Ljusare Tider

obetydligt slitage

902212

2021-04-22