Bengt Borg oljemålning

Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BENGT BORG (1938-2019): Porträtt, signerad B Borg, olja på duk, 93x60 cm

Krackeleringar

902216

2021-04-14