Olle Carlström, oljemålning

Olle Carlström, oljemålning
Olle Carlström, oljemålning
Olle Carlström, oljemålning
Olle Carlström, oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE CARLSTRÖM (1920-2006): Vinterlandskap, signerad, olja på duk, ca. 50x55 cm

902222

2021-04-13