Bengt Borg oljemålning

Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning
Bengt Borg oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

1 500 SEK

BENGT BORG (1938-2019): Porträtt, signerad och daterad 77, olja på pannå, bildmått 93x86 cm

902230

2021-04-14