Göran Wärff skål Kosta

Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta
Göran Wärff skål Kosta

Klubbat för:

550 SEK

1 500 SEK

GÖRAN WÄRFF, skål, glas, Kosta, dekor i underfång, signerad "Kosta 82-43 G. Wärff Ateljé", höjd ca 9, diameter 12 cm

Smärre slitage

902239

2021-04-16