Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
GÖRAN WÄRFF, skål, glas, Kosta, dekor i underfång, signerad "Kosta 82-43 G. Wärff Ateljé", höjd ca 9, diameter 12 cm
Smärre slitage
902239
2021-04-16