Ring med hårgömma, Eric Wendelin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RING med HÅRGÖMMA, 18 k guld, stämplad Eric Wendelin, Askersund 1841, ca 18,7 mm diameter, vikt 1,5 g

PROVENIENS: Östgötskt samlarhem

902242

2021-04-18