Shoichi Hasegawa etsning

Shoichi Hasegawa etsning
Shoichi Hasegawa etsning
Shoichi Hasegawa etsning
Shoichi Hasegawa etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929): "Le ciel en fleurs, signerad Shoichi Hasegawa, numrerad 31/99, färgetsning, bildmått 59x49 cm

902243

2021-04-14