Soichi Hasegawa etsning

Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929): "Mirage", signerad Shoichi Hasegawa, numrerad E.A 16/20, färgetsning, bildmått 59x49 cm

902248

2021-04-14