Soichi Hasegawa etsning

Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929): Ombre et lumiere", signerad Shoichi Hasegawa, numrerad E.A 4/20, färgetsning, bildmått 49x59 cm

902253

2021-04-14