Ryno Friberg oljemålning

Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning
Ryno Friberg oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

RYNO FRIBERG (1920-2018): Vita pioner, signerad och daterad Ryno 1951, olja på duk, ca 56x38 cm

902256

2021-04-14