Soichi Hasegawa etsning

Soichi Hasegawa etsning
Soichi Hasegawa etsning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SHOICHI HASEGAWA (Japan, född 1929): Komposition, signerad Shoichi Hasegawa, numrerad 34/99, färgetsning, bildmått 49x59 cm

902257

2021-04-14