Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
TONY LAROY STRANDBERG (född 1949): Fågel, signerad och daterad Tony Laroy S -78, olja på duk, 108x108 cm
Zustandsbeschreibung
902276
2021-04-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner