Mona Huss Wallin färglitografier

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MONA HUSS WALLIN ((Sverige, Född 1944), Figurkompisitioner, 2 st färglitografi, signerade samt numrerad 32/750 respektive 3/36, bildstorlek 29 x 22 cm samt 45,5 x 38 cm.

Fint skick, ej examinerade ur ram.

902283

2021-04-24