Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MASKER, 2 st, Afrika, 1900-tal, 1 Baule, beskuret trä, höjd ca 35-40 cm
Slitage, en med spricka
902284
2021-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här