Axel Olson färglitografier
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Kompositioner, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 232/360 respektive 151/250, bildstorlekar 21 x 39 cm samt 34 x 44,5 cm.
En av dem gulnad. Ej examinarede ur ram.
902314
2021-04-24