Axel Olson färglitografier

Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier
Axel Olson färglitografier

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

AXEL OLSON (1899-1986): Kompositioner, 2 st färglitografier, signerade och numrerade 232/360 respektive 151/250, bildstorlekar 21 x 39 cm samt 34 x 44,5 cm.

Zustandsbeschreibung

En av dem gulnad. Ej examinarede ur ram.

902314

2021-04-24