Konstglas 3 delar
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSTGLAS, 3 delar, bestående av fat och vaser, 2 st Coquille, Paul Kedelv, signerade, fatets längd ca 32 cm, vasens höjd ca 28 cm, en vas Kosta Boda, Kjell Engman, "Can can", höjd ca 18 cm
Bruksslitage
902317
2021-04-14