Axel Olson
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
AXEL OLSON (1899-1986): Kompositioner, 2 st färglitografie samt offsettryck, signerade och numrerade 215/300 respektive 188/350, bladstorlek 26 x 29,5 cm samt bildstorlek 36,5 x 48,5 cm.
Fint skick, ej examinerade ur ram.
902318
2021-04-24