Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ARMLÄNSTOLAR, 1 par, bemålade, 1700-talets mitt, rokoko, och 1900-tal, skuren dekor, fötter med ball-and-claw, sitthöjd ca 46 cm
Senare bemålning, slitage, färgbortfall, lagningar
902319
2021-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här