Armlänstolar rokoko och 1900-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, bemålade, 1700-talets mitt, rokoko, och 1900-tal, skuren dekor, fötter med ball-and-claw, sitthöjd ca 46 cm

Senare bemålning, slitage, färgbortfall, lagningar

902319

2021-04-16