Theo Tobiasse litografier
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012):(4) "H.C. Andersen", färglitografier, med motiv ur HC Andersens sagor och berättelser, signerade samt numrerade 47/350,
bladmått 57x77 cm, signerad bok medföljer
902322
2021-04-14