Theo Tobiasse litografier

Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier
Theo Tobiasse litografier

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012):(4) "H.C. Andersen", färglitografier, med motiv ur HC Andersens sagor och berättelser, signerade samt numrerade 47/350,
bladmått 57x77 cm, signerad bok medföljer

902322

2021-04-14