Jonny Forsström färglitografi

Jonny Forsström färglitografi
Jonny Forsström färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

800 SEK

JONNY FORSSTRÖM (1944), "Barcelona, färglitografi och numrerad HC, bildstorlek 53x40 cm

Fint skick, ej examinerad ur ram.

902323

2021-04-24