Mona Huss Wallin färglitografier
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MONA HUSS WALLIN ((Sverige, Född 1944), "Nyfiken Gul" samt komposition med gul blomma, 2 st färglitografier, signerade, daterade 1980 och 1989 samt numrerad provtryck respektive 23/380, bildstorlek 64 x 49,5 cm samt 51 x 42,5 cm.
Fint skick, ej examinerade ur ram.
902327
2021-04-24