Göteborgsstolar

Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar
Göteborgsstolar

Klubbat för:

2 400 SEK

2 000 SEK

GÖTEBORGSSTOLAR, 1 par, fanerade med pyramidmahogny, 1900-talets mitt, sitthöjd ca 45 cm

Slitage, mindre fanerspricka

902330

2021-04-16