Bengt Böckman

Bengt Böckman
Bengt Böckman

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

BENGT BÖCKMAN (1926-2014): Treppe B, signerad Bengt Böckman, 411/500, litografi, bildmått ca 41x57 cm

902331

2021-04-13