Sekretär sengustaviansk stil

Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil
Sekretär sengustaviansk stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEKRETÄR, fanerad med mahogny, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, beslag i mässing, höjd ca 102, 80x43 cm, nyckel medföljer

Smärre fanerskador

902338

2021-04-16